Lišky se konečně dočkaly posily, z Lyonu přichází Teté

Leicester nemá v Premier League nic jistého a v zimě by tak měl výrazně posilovat. Zatím se tak nestalo, i když příchod útočníka Tetého z francouzského Lyonu je první vlaštovkou. 

Lišky se konečně dočkaly posily, z Lyonu přichází Teté

Leicester je sice na čtrnáctém místě ligové tabulky, na dno má ale náskok pouhých tří bodů. A od první sestupové příčky je vzdálen jen na jeden bod. V zimním přestupovém okně by tak měl mohutně posílit.

Z Kodaně si Brendan Rodgers pořídil obránce Victora Kristiansena, nyní přichází o poznání zvučnější jméno. Z Lyonu míří na King Power Stadium brazilský křídelník Teté.

Respektive, Teté přichází ze Šachtaru Doněck, v Lyonu byl na poměrně povedeném hostování. V sedmnácti zápasech za francouzský celek letos zaznamenal šest branek a tři asistence. 

Pro Tetého by se zatím mělo jednat o půlroční hostování, opce na trvalý přestup ve smlouvě s největší pravděpodobností nefiguruje, 1. července by se tak křídelník měl vrátit na Ukrajinu. Je ale otázkou, zda po tomto přesunu bude toužit. Možnost trvalého setrvání v Leicesteru tak rozhodně existuje.