Transferový boulevard: Emery chce opět Aubameyanga, Arsenal jde do Caiceda

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Emery chce opět Aubameyanga, Arsenal jde do Caiceda

Athletic: Unai Emery přemýšlí o způsobu, jak znovu navázat spolupráci s gabonským útočníkem Pierrem-Emerickem Aubameyangem a sonduje možnosti jak hráče Barcelony, aktuálně na hostování v Chelsea v létě přivést do Aston Villy. Druhým diskutovaným jménem v tomto ohledu je Moussa Dembele z Lyonu.

Calciomercato: Nottingham Forest se zajímá o možnost přestupu osmadvacetiletého italského záložníka Interu Milán Roberta Gagliardiniho. 

Teamtalk: Dvaadvacetiletý pravý obránce Brightonu Tariq Lamptey je na konci ledna velmi poptávanou personou, když zájem má jak francouzský Lyon, tak portugalský Sporting. Na Pyrenejském poloostrově by mohl nahradit Pedra Porra, který se podle všeho blíží podpisu s Tottenhamem.

Telegraph: Arsenal uvažuje že vstoupí do boje s Chelsea a Mikel Arteta přemítá o podání nabídky na přestup Moisese Caiceda z Brightonu. Cena transakce za perspektivního záložníka by mohla dosáhnout 75 milionů liber.

Sun: Newcastle předložil brazilskému Flamengu už třetí nabídku na přestup osmnáctiletého ofenzívního talentu Matheuse Francy.

Teamtalk: Alex Oxlade-Chamberlain je nakloněn možnosti připojt se k Seagulls, nicméně ochota Brightonu podepsat jej je přímo závislá na faktu, zda li Liverpool bude ochoten pustit devětadvacetiletého fotbalistu ještě v lednu a na volný transfer.

Sky Sport Italia: AC Milán zvažuje Allana Saint-Maximina jako alternativu k dalšímu poptávanému hráči, Nicolu Zaniolovi, ale Newcastle poźaduje za francouzského křídelníka minimálně 30 milionů eur.

Fabrizio Romano: Fulham zahájil jednání s Turínem o podpisu záložníka Saši Lukiče. První nabídka Cottagers činí okolo osmi milionů eur.