Danjuma není sám. Z Villarrealu míří na Ostrovy i Jackson

Španělský Villarreal během krátké chvíle ztratil dva útočníky. Arnaut Danjuma se vydal na hostování do Tottenhamu, další útočník Nicolas Jackson pro změnu míří do týmu, kde Danjuma působil v letech 2020 a 2021.

Danjuma není sám. Z Villarrealu míří na Ostrovy i Jackson

Nizozemský útočník Arnaut Danjuma měl původně namířeno do Evertonu, velkou roli ale následně sehrál vyhazov Franka Lamparda a tak se Danjuma rozhodl pro půlroční hostování v londýnském Tottenhamu. Více o tomto přestupu píšeme zde

Španělský Villarreal přišel o velmi kvalitního útočníka a navíc během krátké chvíle poslal do Premier League i dalšího forvarda, konkrétně teprve jednadvacetiletého Nicolase Jacksona.

Jackson letos odehrál čtrnáct ligových zápasů, ve kterých si připsal dvě branky a stejný počet asistencí. V posledních třech zápasech nicméně chyběl kvůli svalovým potížím.

Nyní míří senegalský útočník, který premiéru v reprezentačním dresu prožil na světovém šampionátu proti Nizozemsku, do Bournemouthu, kterému se pokusí pomoci vyhnout se brzkému návratu do Championship.

Aktuálně poslední celek Premier League získal Jacksona za 20,3 milionu liber a hráč s klubem podepsal smlouvu na tří a půl roku. O místo v sestavě bude mimo jiné bojovat s jinou zimní akvizicí, Dangem Ouattarou, který za podobné finanční prostředky přestoupil z Lorientu.