Další obchodní spolupráce mezi Liverpoolem a Bayernem? Klopp si vytipoval posilu do zálohy

Mezi Liverpoolem a Bayernem Mnichov panují v posledních letech dobré obchodní strany, což umožňuje i další možné transfery na této ose. Využít by toho chtěl aktuálně ostrovní gigant, který by rád minimálně pro jaro posílil nevýraznou záložní řadu.

Další obchodní spolupráce mezi Liverpoolem a Bayernem? Klopp si vytipoval posilu do zálohy

Podle britského listu The Sun mají Reds spadeno na devatenáctiletý defenzivní štít Bayernu, kterému se v Allianz Aréně nedostává pravidelného herního vytížení. Nabídka půlročního hostování by tedy mohla být prospěšná pro obě strany.

Ryan Gravenberch je produktem mládežnické akademie Ajaxu, odkud odešel v létě právě do bavorské metropole. I přes velký potenciál se mu nepodařilo usadit v základní sestavě Bayernu, což příliš nepomáhá jeho rozvoji.

Hráčův agent měl údajně v sobotu navštívit Anfield Road, aby s vedením Liverpoolu jednal o možnosti jarního hostování. Reds si tímto tahem slibují posílení zálohy, která trápí německého stratéga Jürgena Kloppa. Početná marodka a pokles formy dřívějších opor se projevuje na výsledcích a posbíraných bodech.

Bayern se případnému zapůjčení nebrání, jen se mu příliš nezamlouvá možnost, že by součástí dohody byla i možná opce. Podle německého listu Bild je ale naopak ochoten v létě hostování prodloužit o další jednu sezónu.