Transferový boulevard: Everton je (možná) na prodej, Manchester City sonduje situaci okolo Leaa

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Everton je (možná) na prodej, Manchester City sonduje situaci okolo Leaa

Guardian: Jakkoliv Farhad Moshiri veřejně popírá, že by byl ochoten klub opustit, podle zákulisních zdrojů byl Everton nabídnut k prodeji za 500 milionů liber.  

Calciomercatoweb: Manchester City se zaobírá možností, že by se pokusil vyměnit nespokojeného krajního obránce Joaa Cancela s AC Milán za útočníka Rafaela Leao.

Tuttomercatoweb: AC podle všeho se ztrátou Leaa počítá a jako náhradu si vytipovalo francouzského útočníka Allana Saint-Maximima z Newcastlu.

Fabrizio Romano: Mezi Leedsem a Juventusem probíhají pokročilá jednání o přesunu čtyřiadvacetiletého amerického záložníka Westona McKennieho. 

Telegraph: Předchozí informaci do jisté míry potvrzuje ochota Peacocks prodat šestadvacetiletý křídelníka Jacka Harrisona. Zájem má mít Leicester.

Givemesport: Newcastle United se domnívá, že se mu do konce ledna podaří podepsat talentovaného jednadvacetiletého útočníka Evertonu Anthonyho Gordona, zároveň ale sleduje také Hakima Ziyecha z Chelsea.

Mail: Nottingham Forest je v pokročilé fázi jednání s Newcastlem o možnosti transferu jedenatřicetiletého novozélandského útočníka Chrise Wooda.

Teamtalk: Crystal Palace se intenzivně zajímá o možnost koupě dvacetiletého francouzského záložníka Stuttgartu Naouiroua Ahamady.

Express: Holandský křídelník Arnaut Danjuma po absolvování lékařské prohlídky odmítl přestup z Villarrealu do Evertonu, Karamelky se tak v rámci snahy o posílení před bojem o udržení začali znovu zajímat o možnost přestupu křídelníka Rennes Kamaldeena Sulemany.