Danjumovi se o udržení bojovat nechce. Do Anglie přesto míří

O nizozemského útočníka v minulých dnech projevil zájem Frank Lampard a i přes jeho vyhazov se zdálo, že do Goodison Parku skutečně zamíří. Místo toho ale měl odletěl na zdravotní prohlídku do Londýna. 

Danjumovi se o udržení bojovat nechce. Do Anglie přesto míří

Arnaut Danjuma se měl začátkem ledna domluvit na hostování s Evertonem. Obrovský zájem o něj měl Frank Lampard, který byl ovšem po porážce s West Hamem vyhozen.

A situace se velmi rychle změnila. Danjuma s Evertonem jednat přestal, stejně tak dopadla jednání s Nottinghamem Forest a Bournemouthem. Místo toho by měl bojovat o Ligu mistrů v dresu londýnského Tottenhamu.

Nizozemský útočník, který loni zazářil v dresu Villarrealu deseti góly v třiadvaceti ligových zápasech a má i zkušenosti z Anglie v dresu již zmíněného Bournemouthu, dnes měl odcestovat do Londýna a brzy by měl u Kohoutů absolvovat zdravotní prohlídku.

Dle anglického portálu SkySports nicméně není jasné, za jakých podmínek Tottenham pětadvacetiletého útočníka získá. Hovoří se o půlročním hostování bez opce na přestup, druhou variantou je následná opce na trvalý přesun a třetí zahrnuje přestup okamžitý.

Everton tak musí co nejdříve shánět útočníka jinde. Místo Danjumy si měl vyhlédnout Bambu Dienga z Marseille. Ten měl v létě blízko k přesunu do Leedsu, nakonec se dohodl s Nice, ale neprošel lékařskou prohlídkou. Nyní se francouzský celek chce dohodnout s Lorientem na výměně, Everton ale nadále zůstává ve hře.