Momenty 21. kola Premier League: Z Gunners už je oficiální kandidát na titul,

Tottenham na Fulhamu možná zachránil Conteho, totéž se nepovedlo Evertonu, který už netrénuje Lampard. Pět remíz v deseti zápasech opět ještě o kousek více otevřelo nůžky mezi čelem a zbytkem ligy. Hlavní témata jsou ale jiná. Web Flashscore je shrnul následovně.  

Kane i přes nemoc vyrovnal Greavese

V pondělní dohrávce 21. kola uspěl Tottenham na půdě Fulhamu a po dvou těžkých porážkách zabral. Jedinou a logicky vítěznou trefu si v závěru první půle připsal Harry Kane a Kohouti na Craven Cottage uspěli popáté v řadě.

Kromě toho se Harry Kane v historické střelecké tabulce dotáhl na legendárního Jimmyho Greavese, jenž v letech 1961 až 1970 nastřádal 266 branek. Kane tak rekord vyrovnal, a to i přesto, že v horečkách prožil bezesnou noc ze soboty na neděli.

"Chci zdůraznit, že Harry hrál s horečkou. Nebyl úplně fit, ale chtěl hrát, protože chápal, že pro nás je tento zápas velmi důležitý," pochválil svého svěřence Antonio Conte. Kane si dal den odpočinku a měl by být připraven pro sobotní utkání FA Cupu na půdě Prestonu, ve kterém by se mohl definitivně stát nejlepším střelcem v historii Tottenhamu.