Rudí ďáblové opět rozjíždí spekulace nad lídrem Kohoutů

Harry Kane v Tottenhamu stále čeká na zisk jakékoliv trofeje, i proto není divu, že se každým rokem objevují spekulace, které ho spojují s přestupem za lepším. Nově po anglickém útočníkovi zatoužil Manchester United. 

Rudí ďáblové opět rozjíždí spekulace nad lídrem Kohoutů

Harry Kane stále zůstává věrný Tottenhamu, v devětadvaceti letech ale fantastický kanonýr stále čeká na zisk jakékoliv trofeje. I letos hraje Kane ve vynikající formě, ve dvaceti ligových zápasech nasázel patnáct branek a další by rád přidal v dnešní dohrávce 21. kola na půdě Fulhamu.

Anglický útočník byl v minulosti několikrát spojován s přestupem do Realu Madrid, mnohokrát se také hovořilo o zájmu Manchesteru City. Ten si ale v létě pořídil Erlinga Haalanda a zájem tak již nemá.

Spekulace nad kapitánem anglické reprezentace se rozjíždějí opět ve chvíli, kdy do konce platného kontraktu v Londýně zbývají necelé dva roky. Kohouti nechtějí situaci nechávat na poslední chvíli a tak s Kanem rozjeli rozhovor nad novým kontraktem.

Do toho přichází zpráva z anglických médií, která uvádí, že Erik ten Hag učinil Kanea přestupovou prioritou a co nejdříve jej chce přivést do Manchesteru United. Tomu samozřejmě chce vedení londýnského celku zabránit.

V lednu plánuje Tottenham především posílit, o odchodech se zatím příliš nemluví. A poté na řadu přijde prodlužování smluv s kmenovými hráči. Jedním z nich je právě Kane a uvádí se, že samotný útočník není proti. Dle webu The Athletic by se rozhovory měly uskutečnit na konci ledna a nová smlouva by mohla být podepsána v polovině února. 

Uvidíme, jak na tuto situaci zareaguje Manchester United a zda do severního Londýna nepošle ohromující nabídku, kterou Kohouti nebudou moci odmítnout.