Lampard se vyhazovu nebojí, majitel Evertonu už se ale prý rozhodl. Má mít i vytipovanou náhradu

Everton zažívá velmi nepodařenou sezonu, krčí se na samém dně tabulky a jeho krize nebere konce. Naposledy liverpoolský tým padl na půdě West Hamu 0:2 a v Anglii se už delší dobu diskutuje o pozici Franka Lamparda na lavičce Evertonu. Sám Lampard se ale vyhazovu nebojí.
Lampard se vyhazovu nebojí, majitel Evertonu už se ale prý rozhodl. Má mít i vytipovanou náhradu

Everton se potácí od porážky k porážce, nevyhrál už osm zápasů v řadě a po neúspěchu v záchranářském souboji s West Hamem je v tabulce předposlední.

"Nemám strach, že bych měl být vyhozen. Prostě dělám svoji práci. Každý vstávám a myslím na to, co můžeme udělat, abychom se zlepšili," řekl Lampard v rozhovoru pro BBC.

Lampard přišel do Evertonu loni v lednu a nakonec se mu zuby nehty podařilo se s trápícím týmem zachránit v mezi elitou. "Loni jsme tvrdě bojovali o udržení v lize. Po sezoně jsme přišli o Richarlisona a snažíme se budovat tým," vysvětloval anglický kouč.

Navzdory tomu, že se Lampard o svou pozici nebojí, podle serveru Football Insider už jde o hotovou věc. Majitel Evertonu Farhad Mashiri už měl o Lampardově konci rozhodnout a zároveň už by měl mít připravenou náhradu. Novým koučem předposledního týmu Premier League by se měl stát Duncan Ferguson, který vedl Everton před rokem v jednom utkání jako dočasný kouč před Lampardovým příchodem.