Transferový boulevard: Bayern chce Havertze z Chelsea, ManU a Spurs jdou po novém Modričovi

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech média.  

Transferový boulevard: Bayern chce Havertze z Chelsea, ManU a Spurs jdou po novém Modričovi

Bild: Bayern Mnichov měl projevit zájem o ofenzivního záložníka Chelsea Kaie Havertze, o jehož budoucnosti na Stamford Bridge se po sérii příchodů v posledních dnech intenzivně spekuluje.

Jeunes Footex: Manchester United i Tottenham sledují pětadvacetiletého záložníka Rennes a Chorvatska Lovra Majera, který je ve své domovině označován za nového Luku Modriče.

Calciomercato: AS Řím odmítlo první nabídku West Hamu na záložníka Nicolo Zaniola, když se Kladiváři pokusili přetáhnout cíl Tottenhamu. Ten podle všeho jedná v Římě a blíží se dohodě o hostování s opcí na přestup za 35 milionů liber.

Sun: Everton se snaží o podpis dvaadvacetiletého útočníka Sheffieldu United Ilimana Ndiayeho, jehož cena se aktuálně odhaduje na 15 milionů liber.

Fanatik: Besiktas má za sebou první "pozitivní" jednání o možném příchodu brzo jedenatřicetiletého záložníka Newcastlu United Jonja Shelveyho.

Mirror: Manchester United si chce svůj osmnáctiletý argentinský supertalent, útočníka Alejandra Garnacha připoutat nabízenou osmiletou smlouvou, fotbalista a jeho entourage je nicméně zatím ochoten podepsat pouze poloviční délku. 

90min: Španělskému křídelníkovi Adamovi Traorému končí v létě smlouva s Wolverhamptonem a šestadvacetiletý křídelník má už v tuto chvíli jednat s italskými celky Atalantou Bergamo a SSC Neapol o možnosti příchodu po konci sezóny.

Football Insider: Nottingham Forest se pokusí do konce lednového přestupového okna podepsat šestadvacetiletého anglického obránce Evertonu Masona Holgatea.