Theo Hernandez na Old Trafford? United nabízí AC Milán dva “nepotřebné” hráče

Shaw není dostatečně dobrý, navíc ho občas potřebujeme ve středu obrany. Malacia se po letním příchodu neukazuje být hráčem kalibru, který by United potřebovali. Takže ten Hag loví na levý kraj obrany nové jméno.  

Theo Hernandez na Old Trafford? United nabízí AC Milán dva “nepotřebné” hráče

Manchester United se údajně zajímá o levého obránce AC Milán Thea Hernandeze, který by se podle představ severoanglického týmu v letním přestupovém období mohl stát součástí obří výměny. V jejím rámci by do Itálie měli zamířit na Old Trafford “nepotřebná” dvojice Anthony Martial a Diogo Dalot, opačným směrem by putoval právě devětadvacetiletý Hernandez. Ten se po příchodu z Realu Madrid na San Siru během posledních tří let etabloval jako jeden z nejlepších levých obránců na světě. 

Hlavně směrem do ofenzívy, kde Erik ten Hag potřebuje aby jeho kraje byly schopni agresivněji podporovat ofenzivní hrozbu. A zatím takovou alternativu v kádru nemá. Sedmadvacetiletý Luke Shaw postupně přichází o rychlost a jak směrem dozadu si svou spolehlivost drží (v derby proti City nastoupil vedle Varaneho jako střední obránce) dopředu jeho 1+1 v patnácti zápasech této sezóny za United není nic extra, Malacia ve dvanácti zápasech po příchodu z Feyenoordu ještě nebodoval. Hernandez, jež je jako produkt mládeže Atletica Madrid proslulý svou rychlostí a střelbou, naopak svým útočným projevem zaujal i na Mundialu, když jeho trefa vyřadila v semifinále Maroka a navrch v šesti zápasech v Kataru připsal také dvě asistence.

Rudí ďáblové tak nyní musí přesvědčit ředitele Milána Paola Maldiniho a Rickyho Massaru, aby přijali výměnný obchod, který by druhým směrem poslal Dalota a Martiala. Oba hráči United jsou sice v této sezóně členy základu, Martial má na svém kontě ve třinácti zápasech pět gólů, ten Hag nicméně dává najevo, že by si představoval uprgrade a tato výměna by jej mohla iniciovat. Problémem transakce podle Gazette dello Sport nicméně může být, že šéfové AC nemusí mít pocit, že hvězdy United i společně dosahují hodnoty Hernandeze a mohou požadovat další finanční dorovnání. Podaří se ambiciózní transfer zrealizovat?