Bruska, hračička i lovec dobrého prostoru. Čelůstka se vyjádřil k čerstvým akvizicím Sparty...

Když se na věc lehce povzneseme, zjistíme, že hlavní kouč letenského "S" Brian Priske momentálně nepracuje jen se čtyřmi, ale rovnou se šesti posilami.

Bruska, hračička i lovec dobrého prostoru. Čelůstka se vyjádřil k čerstvým akvizicím Sparty...

Ano, Qazim Laci, Awer Mabil, Dimitrije Kamenovič a Kaan Kairinen jsou v české metropoli úplnými nováčky, ale pod dánským trenérem si ještě moc nezahráli ani další dva jedinci.

Například kapitán Ladislav Krejčí mladší pod ním odehrál k tomuto datu ve FORTUNA:LIZE jen 180 minut čistého času a třiatřicetiletý stoper Ondřej Čelůstka dokonce nenastoupil vůbec.

U naposledy zmíněného středního obránce s historií v Palermu, Trabzonsporu, Sunderlandu či Norimberku se nyní chvíli zdržíme.

Dlouho zraněný reprezentant Česka, jenž je součástí sparťanského dění již více než dva a půl roku, se totiž stručně vyjádřil právě na konto čerstvých akvizic třetího celku FORTUNA:LIGY, s tím že až na první posilu z Finska okomentoval všechny...

"Na první pohled můžu říct, že Dimitrije Kamenovič je bruska, Qazim Laci bude hračička, Awer Mabil je zajímavý, bylo hned vidět, jak si dokáže stoupnout do dobrého prostoru," citoval IG účet @spartanicz slova hráče, jenž stále čeká na první klubovou trofej kariéry.

Jakou hodnotu mají všechny zimní akvizice Sparty? Jisté je, že pod Priskem nastupuje řada dražších tváří...