Guardiolovi se vrací dva beci. Bude hrát i de Bruyne?

Po nepovedeném manchesterském derby čeká na úřadujícího mistra v rámci dohrávky 7. kola Tottenham. Manažer Pep Guardiola bude mít k dispozici dva uzdravené obránce, nejistota ale panovala nad startem Kevina de Bruyneho. 

Guardiolovi se vrací dva beci. Bude hrát i de Bruyne?

Manchesteru City se po zdravotních potížích vrací defenzivní duo Ruben Dias - John Stones. Prvně jmenovaný se v dresu Citizens naposledy objevil před světovým šampionátem, v Kataru si následně poranil stehenní sval a od té doby absentoval. Stones byl mimo hru poslední dva zápasy, i on je ale nyní zpět.

Na tiskové konferenci před zítřejší dohrávkou 7. kola to prohlásil manažer Pep Guardiola. "Stones a Dias jsou zpět. Absolvovali poslední dva tréninky a jsou v nominaci. Čeká nás ještě jeden trénink a uvidíme, jak na tom budou. Možná budou hrát," uvedl Guardiola.

Nejistota poté panovala nad startem Kevina de Bruyneho, jenž vynechal úterní trénink. Zde ale o žádné zranění nešlo. "Měl osobní problém a tak netrénoval. Dnes je zpět," potvrdil přítomným novinářům.

City před dohrávkou ztrácí z druhé pozice na vedoucí Arsenal osm bodů a nečekaným problémem v posledních zápasech byla ofenziva. Mistr za poslední dva duely vystřelil na branku pouze jednou a právě na ofenzivní část hry padala jedna otázka za druhou.

 

"Někdy naše plynulost nebyla tak dobrá jako obvykle. Abyste si vytvořili šance, musíme mít dobré rozestavení a v tom jsme se v posledních dvou zápasech trápili. Každopádně musíme najít řešení, naše mentalita je nicméně naprosto v pořádku," doplnil Guardiola.