Vypálí Chelsea rybník Arsenalu? Hvězdička Šachtaru má v neděli podepsat pohádkovou smlouvu

Velký zlom nastal v otázce budoucnosti ukrajinského křídla Mychajla Mudryka. Hvězdička Šachtaru Doněck byla v uplynulých týdnech výrazně spojována s londýnským Arsenalem, ale podle listu Daily Mail mu rybník vypálí městský rival ze Stamford Bridge. Dohoda je na stole a měla by být podepsána již během nedělního dne.

Vypálí Chelsea rybník Arsenalu? Hvězdička Šachtaru má v neděli podepsat pohádkovou smlouvu

Podle celé řady zdrojů mají Blues za jeho služby uhradit 70 milionů eur a dalších 30 milionů eur v bonusech. Hráč by se měl upsat na sedm let. Arsenal tak zřejmě ostrouhá a na vině byla právě cenovka, kterou se zdráhal uhradit. Chelsea se rychle rozhodla konat i z důvodu, že se potýká s početnou marodkou, především pak v ofenzivě.

Dvaadvacetiletý Mudryk má v neděli podstoupit lékařskou prohlídku, po které bude následovat podpis smlouvy do roku 2030. Jednání mezi prezidentem Šachtaru Rinatem Achmetovem a spolumajitelem Chelsea Behdadem Eghbalim probíhala v sobotu v Polsku a obě strany se nakonec úspěšně domluvily.

„Jednáme se Šachtarem Doněck o přestupu Mychajla Mudryka. Pokud se oba kluby dohodnou, ukrajinský reprezentant, který může hrát na křídle nebo na pozici útočníka, bude s Blues jednat o osobních podmínkách,“ zaznělo skrze oficiální vyjádření Chelsea.