Tradiční letní sága se vrací už v lednu: Real Madrid opět vyráží na lov Harryho Kanea!

Útočník Tottenhamu má už před polovinou Premier League  na svém střeleckém účtu patnáct gólů, trofeje jsou pro Tottenham v nedohlednu a ustaly i informace o jednání mezi Spurs a jejím kapitánem o prodloužení smlouvy. Nastala ta správná konstelace na přesun?  

Tradiční letní sága se vrací už v lednu: Real Madrid opět vyráží na lov Harryho Kanea!

Kapitán anglické reprezentace Harry Kane se podle španělského deníku Todo Fichajes ve velkém vrací do přestupových plánů Realu Madrid, který jej před příští sezónou hodlá přetáhnout z anglické do španělské metropole. O přestupu hrající legendy Tottenhamu se spekuluje již drahnou dobu, v létě byl devětadvacetiletý střelec silně spojován s Bayernem Mnichov, bavorský gigant nicméně podle Španělů měl ztratit zájem a naopak na Sen Bernabeu by tento po neúspěchu v dostizích na Haalanda a Mbappého obnoven.

Španělský královský klub dlouhodobě řeší způsob, jakým nahradí svého klíčového střelce Karima Benzemu, který oslavil už pětatřicáté narozeniny a Kane vždycky byl jedním ze jmen, které se ve spojitosti s Realem zmiňovalo. Podle všeho se jednalo ale pouze o spekulace, jednání na úrovni Real Madrid - Tottenham Hotspurs podle všeho nikdy neproběhlo. S blížícím se koncem Kaneovy smlouvy (vyprší po příští sezóně) a vzdáleností která je mezi aktuálním kádrem Spurs a trofejemi by nicméně tento kontakt mohl být nyní opravdu navázán.

Harry Kane se totiž netají tím, že by chtěl hrát ty největší zápasy a vyhrávat trofeje, což se mu v dresu Tottenhamu nedaří a je otázkou, zda li nejbližší sezóny mohou být odlišné. Pokud letos v létě neprodlouží na Tottenham Hotspur Stadium smlouvu, pak Daniel Levy velmi riskuje, že by mu jeho v librách podle všeho devíticiferné aktivum mohlo utéct v příštím letním přestupovém období zdarma. Kouč Tottenhamu Antonio Conte sice prodloužením Kanea podmiňuje své setrvání, na druhou stranu nicméně často bývá spojován se jmény středních útočníků jako Osimhen nebo Martinez, které by si na Kaneově místě dokázal představit. Dojde v létě k velkým ofenzivním škatulatům?