Blues se dočkají hvězdné posily z Madridu

Fanoušci Blues by se brzy měli dočkat nesmírně zajímavé posily. Na minimálně půlroční hostování by na Stamford Bridge měl zamířil křídelník ve službách Atlétika Madrid Joao Félix. 

Blues se dočkají hvězdné posily z Madridu

V zimním přestupovém období získala Chelsea už dva hráče, jedná se ale především o investici do budoucnosti. Z Monaka přišel teprve jednadvacetiletý obránce Benoit Badiashile, z norského Molde dorazil o rok mladší útočník David Datro Fofana.

Podle renomovaného experta na přestupy Fabrizia Romana nyní Blues získají dalšího mladíka, tentokrát ale půjde o věhlasnější jméno. Z Atlétika Madrid se na Stamford Bridge chystá Joao Félix.

Třiadvacetiletý křídelník není v Madridu příliš spokojen, letos ve čtrnácti zápasech vstřelil jen čtyři branky a od přestupu z portugalské Benfiky se spíše trápí. Přesun na Ostrovy by mu tak mohl prospět.

Nic ztratit nemůže ani manažer Blues Graham Potter, který je po další porážce od Manchesteru City pod velkým tlakem. Právě příchod portugalského ofenzivního hráče může vše změnit. Podle Romana se každopádně bude jednat pouze o půlroční hostování a součástí smlouvy nebude opce na trvalý přestup.

O Félixe se zajímal také Manchester United a nedávno jej zvažoval také Mikel Arteta se svým Arsenalem. Pro oba kluby ale byl rodák z Viseu příliš drahý. Hostování totiž Chelsea vyjde na 8 milionů liber.