Nové křídlo pro Real? Varianta se rýsuje ze Serie A, ale proti je například Newcastle

Bílý balet hledá nového ofenzivní zboží do své kabiny, neboť nic nebrání tomu, aby se španělský královský klub rozloučil s Edenem Hazardem a Marcem Asensiem. V případě belgického křídla jsme byli svědky několika náznaků ze strany hráče o přesvědčení svého zaměstnavatele o svých kvalitách, leč marně. Asensio bude v létě bez smlouvy a nezdá se, že by na San Bernabéu pokračoval. Koho si italský stratég Carlo Ancelotti vyhlédl?

Nové křídlo pro Real? Varianta se rýsuje ze Serie A, ale proti je například Newcastle

Na radaru Realu Madrid se dlouhodobě zjevuje například Marcus Thuram, ale čerstvě podle informací portálu Defensa Central má být předmětem zájmu třiadvacetiletý italský reprezentant Nicolò Zaniolo. Ten po svém příchodu do AS Řím jasně dokázal Interu Milán, že úsudek o jeho průměrných kvalitách je mylný.

Jeho kvality si všímají i mimo Serii A a Ancelotti by si uměl představit svého krajana přivést do Realu. V italské metropoli má platný kontrakt do léta příštího roku, ale štědrá nabídka by jej z aktuálního závazku vyvázala.

Proti přesunu tímto směrem je zásadně Newcastle, který po něm pokukuje již celý podzim. Straky se zámožným majitelem v zádech začínají být klubem, který musejí vnímat i vyhlášené evropské značky jako konkurenci.

Další překážkou se zdá být nedávné problémy s kondicí, které vznesly pochyby o správném identifikování nového Galácticos. Ancelotti však již kontaktoval prezidenta klubu Florentina Péreze, aby začal jednat.