Přetahovaná o Zahu je v plném proudu. Kdo další by jej rád ukořistil kromě Arsenalu a Chelsea?

Crystal Palace se začíná smiřovat s nutností hledat novou hlavní palebnou sílu pro svůj tým. Ostrovní klub čelí nájezdům pokušitelů o služby třicetiletého legionáře z Pobřeží slonoviny Wilfrieda Zahu. Dlouholetá opora sama jasně signalizovala, že je otevřena nové výzvě. Ta se nabízí v podobě setrvání v Premier League, ale i přesun na další zvučné adresy v rámci Evropy.

Přetahovaná o Zahu je v plném proudu. Kdo další by jej rád ukořistil kromě Arsenalu a Chelsea?

Již delší dobu je jeho jméno spojováno s londýnskými kluby Chelsea a Arsenal. Pozadu ale není ani Barcelona, která v něm větří efektivní posilu na Camp Nou. Podle Evening Standard nyní do této přestupové ságy může výrazně promluvit Juventus.

Zkušený útočník je v ideálním věku, aby se ve své kariéře posunul. Všechny čtyři zmiňované adresy jsou určitě lákavé, proto bude mít do léta asi pořádně zamotanou hlavu.

Zaha kromě krátkého úprku na Old Trafford vykazuje loajalitu vůči Crystal Palace, ale již delší dobu se hovoří o tom, že tento anglický klub již dávno přerostl.

Crystal Palace by se nebránilo spolupráci prodloužit, ale hráč odmítl podepsat nový kontrakt. Ten současný mu platí jen do léta, poté bude moci změnit klubové barvy zcela zdarma.

To z něj dělá velmi lákavý artikl i pro majetné kluby, které se v posledních letech učí utahovat opasky. Stará dáma v něm vidí náhradu za zatím nevýrazného Ángela Di Maríu, další možností má být Bukayo Saka z Arsenalu.