Jedeme na titul, oznámil Mandous, který díky trpělivé práci fyzioterapeutů nemusel na operaci a je zpátky

Několikaměsíční pauza Aleše Mandouse už je pouhou minulostí. Zkušený gólman Slavie si zahrál v přípravě proti Hradci Králové celý druhý poločas a dokázal udržet čisté konto, což ho nepochybně povzbudí do další práce.

Jedeme na titul, oznámil Mandous, který díky trpělivé práci fyzioterapeutů nemusel na operaci a je zpátky

"Jsem strašně rád, že jsem mohl po třech měsících nastoupit do brány. Jsem rád, že jsem si to mohl osahat, že jsem zpátky s klukama na hřišti," uvedl na webu slavia.cz exolomoucký strážce svatyně, který v první polovině ročníku zvládl odchytat 17 soutěžních duelů.

Rekonvalescence proběhla podle plánu. "Dva měsíce jsem chodil do posilovny a pracoval jsem s fyzioterapeuty na zraněném kolenu. Za to jim děkuju, díky tomu jsem nemusel na operaci. Pak byl měsíc volno, takže jsem se připravoval individuálně. Věděl jsem, že to bude dobré, protože mě to vůbec nebolelon a už to nebolí vůbec, takže jsem rád a doufám, že to takhle bude pokračovat," doplnil třicetiletý konkurent Ondřeje Koláře.

Nyní má před sebou sešívané "S" delší soustředění v Portugalsku a on sám potřebuje trénovat a trénovat, aby se mu podařilo dohnat nabrané manko. "Máme za sebou první týden a já potřebuju trénovat s trenéry brankářů. Za chvíli začíná liga a musíme se co nejlíp připravit," rozmlouval na oficiálních stránkách svého chlebodárce.

A jak se mu jeví nová tváře v kabině, které do ní dorazily v průběhu zimní přestávky? "V partě není vůbec žádný problém, je to skvělé. Přišli noví hráči, které jsme přivítali a doufám, že budou přínosem. Jedeme na titul," zakončil v optimistickém duchu Mandous, jehož mužstvo přivítá v rámci 17. kola před domácím publikem Jablonec.

Lapeš se vrací zpět do Hlučína. Liberec totiž nakonec ukázal na jiného brankáře, jehož bere Bohemians