Návrat do Barcelony se nekoná, Messi dle všeho změnil názor a prodlouží si život v Paříži

Hvězdný argentinský fotbalista se podle francouzského deníku Le Parisien dohodl s Paris St. Germain na prodloužení smlouvy, která mu měla vypršet v létě. Hráč ani klub informaci, podle které zůstane pětatřicetiletý kapitán mistrů světa v Paříži nejméně ještě příští sezonu, nepotvrdili.

Návrat do Barcelony se nekoná, Messi dle všeho změnil názor a prodlouží si život v Paříži

V Barceloně až doteď věřili, že v létě dojde k návratu krále, ale nové informace, které k nám putují přímo ze srdce Fracnie, poukazují na něco jiného. Slavná značka LM10 si výhrou na mistrovství světa v Kataru patrně natolik zlepšila náladu, že se rozhodla nechat minulost minulostí a v PSG si bude užívat lepšího platu. 

Aktuální smlouva měla Messimu vypršet letos v létě, a i když k oficiálnímu potvrzení ohledně prodloužení ještě nedošlo, deník Le Parisien hlásí, že se čerstvý nositel zlaté medaile z MS nikam stěhovat nebude a minimálně další rok si odbude v Parku princů. 

Sedminásobný držitel Zlatého míče Messi dovedl v Kataru Argentince ke kýženému zlatu a se sedmi góly a třemi asistencemi byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje. Za PSG, kam přišel loni po 17 sezonách v Barceloně, dal v této sezoně celkem 12 branek.

Prezident Paris St. Germain Násir Chelajfí před několika dny prohlásil, že Messi je v Paříži spokojený, ale o prodloužení smlouvy s ním chtěl jednat až po šampionátu. Na podzim bohatý pařížský klub prodloužil kontrakt s další hvězdou Francouzem Kylianem Mbappém, jehož hattrick ve finále MS Francii k obhajobě titulu nestačil. V PSG působí i Brazilec Neymar.