Cenovka Diabyho zájemce spíše odrazuje, ale co kdyby. Jeden to v lednu přeci jen zkusí…

Jeho jméno rezonuje napříč Evropou a vlastně se není ani čemu divit. Třiadvacetileté francouzské křídlo Moussa Diaby je obletováno hned několika zájemci, kteří by se nebránili jej moci využít k vlastním účelům. Podle webu Fichajes většinu odrazuje jeho cenovka, ale jeden to v lednu snad přeci jen zkusí.

Cenovka Diabyho zájemce spíše odrazuje, ale co kdyby. Jeden to v lednu přeci jen zkusí…

Perspektivní tvář Bayeru Leverkusen není příliš spokojena s vystoupením svého klubu v této sezóně a zvažuje, jestli nepřišel čas změnit týmové barvy. Bundesliga sice patří k nejlepším soutěžím v Evropě, ale možnost okusit Premier League je pro samotného hráče lákavou návnadou.

Jeho jméno bylo spojováno s odchodem již v létě, ale příliš vysoká cena nebyla pro mnohé akceptovatelná. Couvl i takový Newcastle, který se svým bohatým majitelem v zádech může investovat ve velkém. Nyní však Straky vyčkávají, jak se situace vyvrbí.

Váhání chce využít Liverpool. Ten sice jasně signalizoval, že nabídnutá částka nebude splňovat původní očekávání německého zaměstnavatele, ale na druhou stranu nabídne dost, aby to druhá strana musela zvážit. Jürgen Klopp vidí v Diabym další možné posílení útoku, kterému se po odchodu Sadia Maného do Bayernu Mnichov příliš nedaří.

Vinou zranění nemohou Reds počítat ani s Luisem Díazem. Jednat se má začít již po světovém šampionátu v Kataru, aby si ostrovní klub případně s předstihem zajistil hráčův podpis. V momentě, kdy by konkurence zjistila, že je Leverkusen ochotný jít s cenou níže, mohla by se o Diabyho strhnout pořádná mela.