Tielemans zaúkoloval agenta, aby mu zajistil přestup. Lídr tabulky PL bije na poplach

Co Belgie vypadla z mistrovství světa již po skupinové fázi, mají se hráči možnost soustředit na své vlastní cíle. Jeden takový, a ne zrovna malý, má před sebou i Youri Tielemans.

Tielemans zaúkoloval agenta, aby mu zajistil přestup. Lídr tabulky PL bije na poplach

Nadaný belgický záložník už v létě vyhlížel odchod z Leicesteru City, tehdy mu ale ještě Lišky zavřely dveře a případné nápadníky statečně odmítaly. Situace se tím však nevyřešila, pouze oddálila.

Tielemans své úmysly ani po čtyřech měsících nezměnil, ba naopak možná ještě více posílil. Ví totiž, že v létě o něj jevil zájem především Arsenal, který nyní vévodí tabulce Premier League. Ta představa, o jak velkou šanci přišel, jej musí silně tlačit.

„Nemohu se bavit o mé budoucnosti, když prakticky stále není rozhodnuta,“ řekl sám hráč krátce po ukončení účasti na MS v Kataru. Tím vesměs jen potvrdil své současné rozhořčení a čeká na zimní přestupový termín, zdali k němu jeho současný zaměstnavatel bude povolnější.

Zdroj ESPN uvádí, že pětadvacetiletý záložník již zaúkoloval svého agenta, aby na klub tlačil ohledně přestupu. Hráč pochopitelně doufá, že se opět ozve Arsenal, ale jistotu v tom zcela nemá.

Až se za necelý měsíc otevře přestupové okno, hned budeme chytřejší. Vyloučit ovšem nemůžeme zájem i dalších celků. Tielemans patří k perspektivnímu zboží, o kterém se ví, že by své kvality dokázalo projevovat na vyšší úrovni.