Chelsea je v kontaktu se super agentem Mendesem kvůli brankářské jedničce Porta i Portugalska...

Na anglické půdě ne až tak přesvědčiví Blues ze Stamford Brige kontaktovali super agenta Jorge Mendese kvůli současné brankářské jedničce portugalského Porta Diogo Costovi, jenž by se tak mohl v dohledné době dočkat prvního přestupu kariéry.

Chelsea je v kontaktu se super agentem Mendesem kvůli brankářské jedničce Porta i Portugalska...

Server TribalFootball informoval o tom, že k jednacímu stolu už zasedli zástupci Chelsea a navíc nejsou sami - v pozadí prý nadále krouží také další ostrovní gigant Manchester United.

Pro oba anglické titány však může být nemalým zádrhelem zejména skutečnost, že krajan Ronalda, Pepeho a spol. nedávno podepsal s draky novou dlouhodobou smlouvu až do léta 2027, což znamená, že jeho přesun může být velmi nákladný.

A to vše i přesto, že podle transfermarkt.com se pohybuje jeho soudobá tržní cena okolo 30 milionů liber. Do klauzule o jeho případném uvolnění totiž byla zakotvena položka, která se aktivuje jen v případě, pakliže zájemce zaplatí klubu z Estádio Do Dragão 64 milionů liber.

Třiadvacetiletý odchovanec třicetinásobného šampiona Primeira Ligy zasáhl v této sezoně do 24 soutěžních duelů a na své konto si připsal celkem dvanáct čistých kont včetně tří mezinárodních duelů svého Portugalska.

Třicetiletý Edouard Mendy by na Stamford Bridge neměl vydržet tak dlouho jako Petr Čech a to samé platí i pro o dva roky staršího Kepu. Na britské půdě se proto očekává, že manažerem Grahamem Potterem řízený osmý tým Premier League podepíše nového strážce svatyně v jednom z příštích přestupových oken.