Transferový boulevard: Chelsea chce z Leverkusenu i Hincapieho, Arsenal může přijít o Gabriela, Emery loví Chukwuezeho

Souhrn nejzajímavějších přestupových spekulací z Premier League, se kterými přišla v posledních dnech britská média.

Transferový boulevard: Chelsea chce z Leverkusenu i Hincapieho, Arsenal může přijít o Gabriela, Emery loví Chukwuezeho

Na 24letého útočníka Chelsea a Spojených států Christiana Pulisice si podle deníku Daily Mail mají dělat zálusk v Newcastlu a Arsenalu. Manchester United má mít taktéž zájem, na Old Trafford nicméně zatím zkoumají alternativu, že by si v lednu nejprve Pulisice pujčili na půlroční hostování.

Newcastle je podle místního deníku Northern Echo v lednu připraven podepsat osmnáctiletého brazilského záložníka Andreye Santose, aktuálně působícího ve Vasco de Gama. Předpokládá se, že Eddie Howe následně hráče nechá ještě na hostování v jihoamerickém klubu.

Francouzský křídelník Moussa Diaby není jediným spoluhráčem Patrika Schicka a Adama Hložka, o kterého má mít zájem Chelsea. Ta podle informací anglického deníku Mirror na mistrovství světa v Kataru zároveň intenzivně skautuje 20letého ekvádorského obránce Piera Hincapieho.

Italský Inter nenechává podle informací deníku The Sun spát talent levého obránce Fulhamu a Spojených států Antoneeho Robinsona a v zimní přestupové pauze se hodlá pokusit pětadvacetiletého hráče dostat na San Siro. Na tento tah má mít připravený budget ve výši dvaceti milionů liber.

Mykhaylo Mudryk, kterému se po jeho nástupu do Šachtaru Doněck přezdívá "ukrajinský Neymar", je podle deníku Daily Mail přestupu na Emirates Stadium, když se s vedením Arsenalu on i klub měli dohodnout na transferu v celkové výši čtyřiceti milionů liber.

Brighton má podle webu 90min v plánu nabídnout ekvádorskému křídelníkovi Moisesovi Caicedovi “obrovské zvýšení platu" a to kvůli obavám, že by záložník mohl následovat Grahama Pottera a zamířit do Chelsea.

Aston Villa je podle serveru footballinsider247.com silně spojována s přestupem křídelníka Villarrealu Samuela Chukwuezeho. Nový manažer Aston Villy, Unai Emery, zná hráče z doby, kdy vedl španělský klub, hodlá Nigerijce podepsat hned v následujícím lednovém období.

Juventus se má podle italského webu Calciomercato údajně zajímat o středního obránce Arsenalu Gabriela, a směrem k letníu přestupovému období má být brazilský reprezentant jedním z hlavních přestupových cílů Staré dámy. Gunners mají být ochotni prodat ho za 50 milionů eur což je nárůst zhruba o polovinu proti částce, kterou za Gabriela zaplatili dva roky nazpět.