Čtyři útočníci, kteří by v divadle snů na rudé straně Manchesteru mohli nahradit portugalskou sedmičku

Cristiano Ronaldo už není hráčem Manchesteru United, anglický velkoklub s ním ukončil spolupráci a bude za něj hledat náhradu. Která čtyři zajímavá ofenzivní jména se teď ve spojitosti s příchodem na Old Trafford často skloňují?

Čtyři útočníci, kteří by v divadle snů na rudé straně Manchesteru mohli nahradit portugalskou sedmičku

Brian Brobbey (Ajax Amsterdam)

Dvacetiletý holandský mladík v létě přestoupil z RB Lipsko do Ajaxu, kde už v minulé sezoně hostoval. Dařilo se mu herně i střelecky, a tak jej nizozemský gigant koupil. Dobře to s ním vypadá i v probíhajícím ročníku, ve 20 soutěžních zápasech za Ajax se trefil osmkrát, na což mu stačilo 950 minut strávených na trávníku. Brobbey rozhodně prokazuje, že do budoucna může být velkým hráčem.

Vedení Manchesteru United jej sledovalo už v Lipsku, situaci kolem něj sondovalo i v létě. Brobbey by v začátcích u Rudých ďáblů nejspíš kryl záda Marcusi Rashfordovi a pral se o místo útočníka číslo dvě s Anthonym Martialem. Za 37letého Ronalda by to každopádně byla velmi mladá, perspektivní náhrada. Proti ovšem může být Ajax, ten zatím svou hvězdičku prodávat nechce. Muselo by jít o velmi lákavou nabídku, aby Brobbeyho uvolnil.

Foto: Nizozemská fotbalová reprezentace