Podpásovka jako hrom! Takto manažer Burnley odpověděl, jestli by chtěl Ronalda do týmu

Cristiano Ronaldo je momentálně bez angažmá, a tak se začínají množit otázky, kde jenom zakotví… Jedno je už teď jisté, v Burnley to určitě nebude.

Podpásovka jako hrom! Takto manažer Burnley odpověděl, jestli by chtěl Ronalda do týmu

Musíme to brát trochu s nadsázkou, Burnley momentálně hraje v druhé nejvyšší anglické soutěži a je tedy jasné, že by si jej Cristiano dobrovolně asi jen tak nevybral.

Pokud se ale budeme řídit slovíčkem „kdyby“, pak by se na něj štěstí stejně neusmálo, protože v současné chvíli nejlepšímu týmu z Championship šéfuje bývalý kapitán Manchesteru City Vincente Kompany.

„Blíží se přestupové období a volný je aktuálně Ronaldo, neměl byste o něho zájem?“ zněla otázka, kterou novináři položili Kompanymu na tiskové konferenci.

„Řeknu to asi takhle,“ odvětil bývalý obránce s belgickými kořeny. „My potřebujeme v týmu hlavně hráče, kteří umí běhat. To je vše,“ zasmál se a obořil se do Ronaldova pracovního nasazení.

CR7 již není nejmladší, a proto ani jeho energetické zásoby nejsou bezedné. Dříve to uměl svým spoluhráčům vynahradit alespoň pravidelným přísunem gólů, ale dnes se už ani střelecky nedokáže prosadit. Na kontě má v této sezoně pouhé tři branky, přičemž jedna přišla z pokutového kopu.