Gündogan nemá již obdivovatele jen na Camp Nou. O jeho služby se hlásí i další evropský dravec

Barcelona si brousí zoubky na zisk německého středopolaře Ilkaye Gündogana. Podle španělského zdroje Fichajes však není jediným vážným zájemcem o současnou tvář Manchesteru City. Se svou nabídkou se chystá přispěchat také PSG, které si jej umí představit v Parku Princů.

Gündogan nemá již obdivovatele jen na Camp Nou. O jeho služby se hlásí i další evropský dravec

Barcelona hledá ideální náhradu za Sergia Busquetse, jehož kariéra se ve čtyřiatřiceti letech pozvolna blíží ke svému konci. Gündogan je ale jen pouze o dva roky mladší, proto by se jednalo o krátkodobé řešení založené na jeho zkušenostech.

Německý legionář se během své dosavadní kariéry vyprofiloval v jednoho z nejlepších záložníků své generace. O své kvalitě přesvědčil již v barvách Borussie Dortmund, od roku je pak nedílnou součástí Manchesteru City. Po letním odchodu Fernandinha se stal dokonce na Etihad Stadium kapitánem.

Aktuálně se ale řeší jeho budoucnost, neboť po této sezóně mu na současné adrese končí platný kontrakt. Guardiola několikrát naznačil, že by s ním rád spolupráci prodloužil, ale žádná konkrétní nabídka zatím nepadla. Toho chce využít nejen Barcelona, ale čerstvě i PSG, které si jej taktéž umí představit ve své sestavě.

Kouč pařížského obra Christophe Galtier sice v létě přivedl několik tváří do své zálohy, ale i tak chce ještě dál rozšiřovat své taktické možnosti. Pokud se Gündogan s Citizens nedomluví na další spolupráci, o svou budoucnost se tedy rozhodně bát nemusí.