Dva možná trochu překvapivé cíle Slavie do záložní řady? V zimě by mohli přijít do Edenu tito borci...

I když se ještě nic neuzavřelo, to, že má být Mojmír Chytil ze Sigmy Olomouc nejblíže Slavii, už se v tuzemském fotbalovém prostředí považuje téměř za formalitu.

Dva možná trochu překvapivé cíle Slavie do záložní řady? V zimě by mohli přijít do Edenu tito borci...

Na sešívaném radaru jsou však podle informací eFotbal.cz i jiní, s tím, že sportovní úsek aktuálně druhého celku tabulky v tomto směru hledí zejména do kádrů Mladé Boleslavi a Bohemians Praha 1905.

V klubu, odkud již během posledního roku dorazili do Fortuna arény Fila, Jurásek či Douděra, má momentálně Jiřího Bílka a spol. zajímat člen české jednadvacítky David Pech (20), jenž je ve městě automobilů i přes svůj nízký věk velmi vytížen.

Jindřich Trpišovský na vyhlédnutém cíli oceňuje zejména jeho univerzálnost, v rámci níž je využitelný jak na pravém kraji obrany, tak ve středu záložní formace.

Pecha už veřejně ocenil také Pavel Hoftych a nebyla to náhoda. Podle datového serveru wyscout.com se dokonce perspektivní mladík objevil v ideální jedenáctce podzimní části FORTUNA:LIGY.

Slávistickému táboru je dlouhodobě sympatický také zkušený středopolař sousedních Bohemians Praha 1905 Petr Hronek (29), jenž v minulosti oblékal dresy Zlína, Jihlavy, Vlašimi, Příbrami i Jablonce.

O pracovitého svěřence Jaroslava Veselého, jenž si v tomto ligovém ročníku připsal dvě branky a tři gólové přihrávky, mělo mimochodem slavné vršovické "S" stát už dříve, tehdy ale jeho příchod nedotáhlo.

Hronkovi dobíhá u Botiče kontrakt se zelenobílými barvami již v červnu 2023 a zimní přestávka tak bude ideálním termínem k vyjednávání. Za pár měsíců by totiž z Ďolíčku zmizel úplně zdarma.

Juliš míří znovu pryč ze Sparty, ale hlavní město by opustit nemusel. Podruhé to s ním mají zkusit v Ďolíčku...