Okusí rychlík Kušej konečně i nejvyšší soutěž? Poklad Prostějova vábí do svých řad Hoftych, Kováč i Jarošík...

Někdejší velký žákovský talent a mládežnický reprezentant Česka Vasil Kušej by se mohl dočkat ve svých dvaadvaceti letech svého premiérového prvoligového angažmá.

Okusí rychlík Kušej konečně i nejvyšší soutěž? Poklad Prostějova vábí do svých řad Hoftych, Kováč i Jarošík...

Exmládežník Dynama Drážďany, jenž má za sebou i štaci ve Wackeru Innsbruck, by tak mohl po roce a půl opustit druholigový Prostějov.

Na tamní stadion s kapacitou 3650 diváků se v loňském roce přesunoval z Ústí nad Labem a k tomuto datu nastřílel za 1. SK devět přesných zásahů...

Druhou polovinu slibně rozjeté sezony F:NL už by však dokončit nemusel, protože kolem jeho osoby momentálně krouží hned tři zástupci FORTUNA:LIGY.

Drobného svěřence trenéra Pavla Šustra by si dokázali ve svém kádru představit Pavel Hoftych, jenž řídí Mladou Boleslav, Radoslav Kováč, který vede Pardubice a Jiří Jarošík, jehož momentálně zastihnete v Teplicích a Kušeje velmi dobře zná hned ze dvou různých působišť.

Největším favoritem na zisk šikovného spoluhráče Bartolomeua či Koudelky má však být podle informací eFotbal.cz aktuálně devátý tým tabulky z města automobilů, jehož záložní řada už je přitom docela nabitá, o čemž svědčí přítomnost Žitného, Ladry, Vaníčka, Ekpaie, Marečka, Skaláka či Matějovského.

Rychlonohý křídelník, jehož současná tržní cena se pohybuje okolo 7 milionů korun, spadá pod křídla agentury Univesal Trade, kam patří také Petar Musa, Jan Kuchta či František Kotek.

Vymění Priskeho za Hapala? Panák by údajně kvůli zájmu Baníku mohl po čtyřech letech opustit Spartu