Že by budoucí náhrada za Pavelku? Sparta údajně prahne po nynější opoře Bohemians 1905...

Nejprve Příbram, následně Bohemians Praha 1905 a pak Sparta? Ano Roman Květ je v poslední době spojován právě s dvanáctinásobným šampionem Česka.

Že by budoucí náhrada za Pavelku? Sparta údajně prahne po nynější opoře Bohemians 1905...

Jak zaznělo i na IG účtu @spartanicz, čtyřiadvacetiletý středopolař z Ďolíčku by mohl převlékat trikot v rámci metropole již v blížícím se zimním přestupovém okně.

Ivan Trojan, Karel Šíp či Orion z kapely PSH už by se tak na vršovických tribunách nemuseli kochat jeho fotbalovým umem již od jarní části ročníku 2022/2023.

A to i navzdory tomu, že má původní štítový záložník u Botiče platný kontrakt až do léta 2025. Jeho tržní cena pohybující se okolo 13 milionů korun by neměla být pro slavnou tuzemskou značku z Letné výraznějším problémem.

V Makedonii mu to nevyšlo a Vondru opět volá česká liga. Nyní trénuje pod Jarošíkem, ale šanci pořád mají i v Ďolíčku

Tomášové Rosický se Sivokem v něm možná vidí možnou náhradu za o sedm let staršího exreprezentanta Davida Pavelku.

Květ, jenž hraje na nejvyšší úrovni šestou sezonu, již v aktuálním soutěžním ročníku během jedenácti vystoupení osmkrát skóroval a zaznamenal jednu gólovou přihrávku. Na 818 odehraných minut jde o velmi pěknou bilanci.

Exzáložník turecké Kasimpasy naopak v rudých barvách příliš produktivní není. V 11 zápasech a 881 odehraných minutách se mu nepodařilo skórovat ani připsat žádnou asistenci a to hraje s papírově lepšími spoluhráči.

Slavia se Sivassporem a s Baníkem, Plzeň s Barcou a se Spartou, Slovácko v Bělehradu s Partizanem. Los LM, EL a EKL