Už se nemůžeme dočkat! Zidane slíbil brzký návrat k trénování. Kde hodlá zastavit?

Na některý z  klubů se už brzy usměje velké štěstí. Autor tří triumfů v Lize mistrů a dvou titulů z nejvyšší španělské ligové soutěže hodlá opět usednout za trenérské křeslo. Ke komu to bude?

Už se nemůžeme dočkat! Zidane slíbil brzký návrat k trénování. Kde hodlá zastavit?

Doposud nečinný status Zinédineho Zidana se brzy opět přepne do polohy aktivní. Slavný padesátiletý trenér o svých úmyslech promluvil pro server RMC Sports. „Přátelé, již brzy se vrátím zpátky. Vydržte ještě chvíli, ještě nepatrnou chvilinku. Brzy, brzičko se opět vrátím. Už je to skutečně v dohlednu,“ sdělil evidentně natěšený Zidane reportérům z francouzského periodika.

S ohledem na to, že se blíží mistrovství světa v Kataru, se dá předpokládat, že na dřívější fotbalovou ikonu čeká práce právě u francouzského národního týmu, kde momentálně slouží Didier Deschamps. O jeho konci se spekulovalo už v létě, svaz mu ale plánuje dát šanci ještě pro nadcházející MS, jelikož se s mužstvem dobře zná. Však jej také vede od roku 2012. Dlouhých deset let neměli „Les Bleus“ jiného lodivoda.

O Zidanově spojení s francouzskou reprezentací se už delší dobu mluví, tato možnost vévodí i všem sázkovým tipům. S ohledem na papírové předpoklady ovšem nemůžeme vyloučit ani jiné „překvapivé“ destinace. Takový Newcastle United jakožto nejbohatší fotbalový klub světa postupně shání jak nejlepší hráče, tak i nejlepší trenéry do své sestavy. Vysoko se dle bookmakerů také nachází Juventus. Své štěstí ale může zkusit třeba Anglie, které dochází trpělivost s koučem Garethem Southgatem.