U Ševčíka s Holešem došlo k velkému zlepšení, zbytek podzimu se jich ale ani tak týkat nebude. A co další?

Dvanáct zápasů. Přesně tak dlouho trvala sparťanská série neporazitelnosti, než letenské "S" narazilo na Slavii, která ho před vlastním publikem ve Fortuna aréně vypráskala čtyřgólovým rozdílem.

U Ševčíka s Holešem došlo k velkému zlepšení, zbytek podzimu se jich ale ani tak týkat nebude. A co další?

Sešívaní skolili svého odvěkého rivala i přesto, že jejich kouč Jindřich Trpišovský nemohl využít služeb známých a prověřených středních záložníků.

Konkrétně šlo o Petra Ševčíka, Tomáše Holeše, Lukáše Provoda či Ibrahima Traorého. Jak to vůbec aktuálně vypadá s jejich zraněním a případným návratem?

Do konce podzimu zbývá odehrát pět zápasů s Ballkani, Bohemians 1905, Sivassporem, Baníkem a Zlínem a minimálně prvních dvou zmíněných plejerů už by se ony střety týkat neměly...

"Bylo bychom příjemně překvapení, kdyby někdo z nich na podzim ještě stihl nějaký zápas. U Petra Ševčíka a Tomáše Holeše došlo v poslední době k velkému zlepšení, vypadá to ale, že to už na podzim nikdo z nich nestihne," posteskl si webem slavia.cz citovaný šestačtyřicetiletý šéf slávistické lavičky, jehož tým vyhrál třikrát za sebou při přesvědčivém skóre 10:1.

"Ibra Traoré má velkou svalovou trhlinu, u ostatních by bylo příjemné překvapení, kdyby nějaký zápas ještě stihli," přidal exkouč Liberce i Žižkova.

Jen pro úplnost - čtyřiatřicetiletý Traré odehrál během ligového podzimu 321 minut, o osm let mladší Provod pobyl na trávnících 419 minut, devětadvacetiletý Holeš strávil na hracích plochách 368 minut a o rok mladší Ševčík pravděpodobně zakončí podzimní část s 538 odehranými minutami.

První jisté zimní změny ve Slavii? Z Liberce se vrátí Talovjerov, z Vlašimi dorazí jeden šikovný hráč...