Dobrou hru z tréninku se nám zatím nedaří přenést do zápasu, mrzí nového vůdce posledních Pardubic

Poslední Pardubice mají po debaklu s Teplicemi co napravovat. V sobotu v Ďolíčku to však nebudou mít úplně snadné, neboť tam za nimi dorazí rozjetý Jablonec, který se v posledních týdnech pod Davidem Horejšem konečně probral a momentálně táhne vítěznou šňůru.

Dobrou hru z tréninku se nám zatím nedaří přenést do zápasu, mrzí nového vůdce posledních Pardubic

Jak informoval před víkendovým střetem hlavní kouč východočeského mužstva Radoslav Kováč, realizační tým se snažil dát hráče po utkání v Teplicích do kupy hlavně po psychické stránce. Momentálně je pro ně důležité úplně každé utkání.

"Musíme udělat všechno pro to, abychom byli na dostřel ostatním týmům. Potřebujeme, aby tíživá nálada z hráčů spadla, jedním dobrým výsledkem se nakopneme. Zatím se nám nedaří dobrou hru, kterou předvádíme na tréninku, přenést do zápasu," posteskl si na stránkách fkteplice.cz bývalý stratég Táborska či Opavy.

Jablonec má podle jeho názoru kvalitní tým, který se v posledních duelech navíc herně zvedá. Jejich aktuálně njnebezpečnějším hráčem je Jam Chramosta, který dosud šestkrát skóroval a navíc připravil tři gólové asistence svým spoluhráčům.

"Mají v týmu velice šikovné hráče, jako jsou Jovovič, Chramosta, Sejk a další, kteří umí dát gól. Náš plán je stejný. Nesmíme dostávat zbytečné góly, a hlavně nějaké vstřelit. Pokud budeme 95 minut koncentrovaní, věřím v úspěch," zakončil s notnou dávkou optimismu Kováč, jehož svěřenci mají po třetině základní části notně nelichotivé skóre 5:28 a vážně potřebují zabrat.