Hradec? Podle Shejbala není náhoda, že se drží druhou sezonu nahoře, výkonnost má konstantní a bez propadáků

Skláři už jsou neporažení pět duelů v řadě a to, že poskočili již na jedenáctou pozici, tak není náhoda. Jejich formu dostane druhou říjnovou sobotu šanci prověřit Hradec Králové, který má za sebou pohárové rozstřílení Čáslavi a těsnou prohru se Spartou, ke které však vůbec nemuselo dojít.

Hradec? Podle Shejbala není náhoda, že se drží druhou sezonu nahoře, výkonnost má konstantní a bez propadáků

Nynější sedmé místo votroků, kteří ztrácí na třetí letenské "S" pouhé tři body, ostatně mluví za vše a měl by to být úplně jiný souboj než proti Pardubicím...

"Po Pardubicích nás čeká nepříjemnější soupeř. Hradec na nás bude dobře připravený, každý bodový zisk bude super. Není náhoda, že se drží druhou sezonu nahoře, výkonnost má konstantní, není tam žádný propadák. Mužstvo vidím jako běhavé, je déle pospolu," okomentoval sílu nejbližšího soupeře Jan Shejbal, jehož slova nabídly stránky fkteplice.cz.

Shejbal má minulost v Hradci Králové a to samé platí i pro Roberta Jukla, který je synem současného generálního manažera východočeského celku. O protivníkovi tak má spoustu informací.

"Trenéři Koubek a Hejkal jsou dobrou dvojicí stratégů. Pan Hejkal, který byl trenérem u nás, má Teplice dobře přečtené. I proto nás čeká těžký boj. Nyní ale dáváme góly, věříme si, chceme být pro každého nepříjemní. Určitě jedeme na půdu Hradce pro body," ukázal sebevědomí osmadvacetiletý svěřenec Jiřího Jarošíka, který odehrál v této sezoně FORTUNA:LIGY 230 minut čistého času.

Král asistencí? Matějovského střídá po uplynulých pěti kolech Ševčík