Čekal jsem jiný zápas, spílal slovenský trenér Calzona po bitvě s Běloruskem

Sice domácí, ale v naprosto jiném prostředí. Z jednoznačných důvodů se na půdě Slovenska nemohl odehrát duel tamních reprezentantů s výběrem Běloruska. I tak ale Slovensko určitě očekávalo v Srbsku více, než pouhopouhou remízu 1:1.

Slovensko v rámci utkání Ligy národů pouze remizovalo 1:1 se slabým Běloruskem.  Nepotěšeni nebyli pouze fanoušci, ale i trenér Francesco Calzona.

,,Čekal jsem jiný zápas. Chtěli jsme hrát na rychlé přihrávky, ale v první půli jsme tak vůbec nehráli," posteskl si Calzona na oficiálních stránkách slovenského fotbalového svazu.

,,V posledních patnácti minutách zavládl v naší hře chaos, nefungovala hlava," pokračoval italský kouč, který na slovenskou lavičku usedl v letošním létě.

Slovenskému výběru ale o nic nešlo, ve skupině by i tak skončil na třetí pozici a ve skupině C Ligy národů by se udržel.