Fotbalová revoluce v USA? Messiho příchod by ji způsobil, míní Higuain

Lionel Messi započal druhou sezónu v Paris Saint-Germain. A jak se zdá, mezi Neymarem a Mbappem se i ve svých pětatřiceti letech cítí stále skvěle. Dlouhá léta se ale spekuluje o tom, zda argentinský zabiják zakotví i v americké MLS, kde od roku 2020 hraje jeho parťak z argentinské reprezentace Gonzalo Higuain. A ten má jasno, Messiho příchod by v Americe způsobil doslova fotbalovou revoluci.

Fotbalová revoluce v USA? Messiho příchod by ji způsobil, míní Higuain

Je velmi pravděpodobné, že na sklonku kariéry se Lionel Messi uchýlí k nějakémů ze zámořských celků. Přeci jen již na to v minulosti přišla řeč. Spojení Interu Miami a Messiho se navíc skloňovalo již v souvisloti s odkoupením akcií klubu, kdy měl Lionel získat 35 procent v podílu klubu.

Vlastnické záležitosti ale nechme stranou a věnujme se těm hráčským. Přítomnost Messiho by v zámoří způsobila bezmála rozruch, k čemuž se vyjádřil Gonzalo Higuain. ,,Nemůže být všude, stejně jako nemohl být všude Maradona, ale pokud by sem opravdu přišel, způsobil by mimořádnou revoluci," nechal se bývalý hráč Realu Madrid slyšet na tiskové konferenci Interu Miami, kde padla řeč právě na Messiho.

Do Interu Miami přišel Gonzalo Higuain v roce 2020 z Juventusu. Nyní čtyřiatřicetiletý útočník patří v Interu mezi ceněné opory a hráče s vělkým přínosem. Zatím odehrál 64 zápasů, přičemž přesných záasahů má na kontě šestadvacet. 

Naopak Messi v PSG má zatím zatím odehráno jednatřicet zápasů a deset branek na kontě, ale jen letos v osmi zápasech překonal brankáře čtyřikrát.

Legenda Makedonie Goran Pandev ukončil kariéru!