Polidara se Sejkem absence proti Spartě mrzí: Chtěli jsme se nějak ukázat proti týmu, který nás vlastní

Jablonecký tým zahájil nový soutěžní ročník pod Davidem Horejšem velmi rozpačitě a z úvodních pěti kol vytěžil jen tři body za stejný počet remíz. V úterý večer navíc bude hostit Spartu, jež bude chtít Střelnici vyloupit za každou cenu.

Polidara se Sejkem absence proti Spartě mrzí: Chtěli jsme se nějak ukázat proti týmu, který nás vlastní

Realizační tým navíc v tomto utkání nemůže využít dvojici Václav Sejk a Matěj Polidar, kterou si severočeská značka vypůjčila právě na Letné...

"Jestli můžu mluvit za oba, tak nás to samozřejmě mrzí. Chtěli jsme se nějak ukázat proti týmu, který nás vlastní. Bohužel je to takhle nastavené a my s tím nic neuděláme," podotkl expříbramský rychlík Polidar.

Naposledy proti Baníku scházela zelenobílé družině agresivita. "Těžký zápas to bude určitě, i z toho pohledu, že nám dva hráči nemohou hrát. Budeme se to snažit nahradit, ale nebude to se Spartou jednoduché, protože na nějaké vlně je a hráli celkem dobře. I když bylo vidět, že když na ně Bohemka hrála agresivní souborový fotbal, tak si šance vytvářela a ve finále mohla na Letné i vyhrát. Musíme předvést něco podobného, co Bohemka. Uhrát to fotbalově, ale i agresivitou a takovým srdíčkem," přidal na stránkách fkjablonec.cz asistent Tomáš Čížek.

Pro obě mužstva půjde již o 59. vzájemný střet. Historická bilance hraje jednoznačně pro hosty (36 výher, 11 remíz a 11 proher), nicméně v uplynulém ročníku došlo na dva remízové výsledky 1:1.

Přínos Matějovského? Kralovat ligovým asistentům ve čtyřiceti letech je v rámci evropských soutěží unikát...

Zdroj: fkjablonec.cz