Posila do zálohy nebo náhrada za Součka? West Ham si vybral novou posilu v Belgii

West Ham ani s probíhající Premier League nemá dost a jak to tak vypadá, na přestupovém trhu bude ještě rušno. Novou posilu si trenér Moyes a spol. vybrali v Belgii, konkrétně v Clubu Bruggy.

Posila do zálohy nebo náhrada za Součka? West Ham si vybral novou posilu v Belgii

Dobrých hráčů není nikdy dost a zvlášť, když chcete obhajovat loňské skvělé umístění v nejlepší lize světa. West Ham má přesně tyto úmysly, avšak jeho poslední prohra s Nottinghamem Forest ukazuje, že vše nevypadá tak skvěle, jak by mělo.

Trenér Moyes se i proto stále poohlíží na přestupovém trhu, kým by mohl svůj tým vylepšit a zvýšit tak ambice i šance svého týmu na poháry, které budou pro celek z Londýna klíčové. Kdo je tím vyvoleným, který by měl zvýšit kvalitu West Hamu?

Je jím Hans Vanaken, hráč a záložník belgického Clubu Bruggy, kde patří mezi největší hvězdy a dlouhodobě dokazuje, jak moc platným umí být. Jelikož hraje na podobné pozici jako Tomáš Souček nebo Declan Rice, může se stát, že bude náhradou za jednoho z těchto opor základní sestavy.

Druhým, koho má Moyes s vedením na radaru je Thilo Kehrer z PSG. Ten si v posledních měsících musel zvyknout na to, že si moc nezahraje a je tak jasné a očividné, že tento přestup dává smysl. Pro obě strany by šlo o krok dopředu.

Nahradí Vanaken v dohledné době jednoho z dvojice Souček-Rice?

zdroj: Jacob Steinberg