Břečka se bude po dvou a půl letech loučit se Süper Lig. Zájem by mohli mít v Jablonci či na Slovácku...

Střední obránce Tomáš Břečka už nebude pokračovat v turecké Kasimpase, jejíž vedení mu rok před vypršením pracovní dohody udělilo zelenou k hledání nového angažmá.

Břečka se bude po dvou a půl letech loučit se Süper Lig. Zájem by mohli mít v Jablonci či na Slovácku...

Osmadvacetiletý klient agentury Sport Invest, jenž v minulosti prošel Uherským Hradištěm a Jabloncem, by se tak mohl opět po dvou a půl letech objevit v tuzemské nejvyšší soutěži, v níž se doposud zastavil na 98 startech.

Süper Lig, ve které absolvoval rodák z Kroměříže rovných 60 vystoupení, už tak bude nejspíš pouhou minulostí. "Mohu potvrdit, že jsme dostali povolení od klubu řešit hráčovu budoucnost. V tuto chvíli je nicméně předčasné komentovat konkrétní varianty a kluby," citoval iSport.cz slova tiskového mluvčího Pavla Pillára.

Pro zájemce bude nespornou výhodou, že nebudou muset platit za ostříleného stopera žádné odstupné. Favoritem se v tuto chvíli zdá být Jablonec, jehož první muž Miroslav Pelta disponuje dobrými vyjednávajícími schopnostmi a sám hráč by se na Střelnici nemusel nijak složitě adaptovat.

Lákat by ho však mohly i evropské poháry, které čekají na 1. FC Slovácko, v jehož barvách svou kariéru rozjížděl. Je však otázkou, zda na městském stadionu Miroslava Valenty potřebují posílit zrovna jeho post...

S řečmi o nároďáku chlapec přestřelil, míní Vízek o Krmenčíkovi. Na TOP 5 evropských lig podle něj nemá

Zdroj: isport.blesk.cz