Bude Jablonec po Letné loupit také v Edenu? Horejš by rád nalákal na sever svého favorita Talovjerova

Jablonecký majitel Miroslav Pelta už během tohoto léta zaúřadoval ve sparťanských strukturách (Václav Sejk a Matěj Polidar) a nyní obrátil svou pozornost na konkurenční Slavii.

Bude Jablonec po Letné loupit také v Edenu? Horejš by rád nalákal na sever svého favorita Talovjerova

Nový kouč zelenobílých barev David Horejš veřejně přiznává, že po prodeji klíčového středního obránce Jaroslava Zeleného nutně potřebuje kvalitního stopera a vysnil si proto Maksyma Talovjerova.

Jednadvacetiletý ukrajinský zadák pro něj není žádnou velkou neznámou, protože pod jeho vedením na Střeleckém ostrově odehrál za Dynamo necelých 50 soutěžních zápasů.

Bývalý zadák sparťanské rezervy, jenž plnil prvního půl roku ve Slavii spíše náhradnickou roli, by se mohl teoreticky odebrat na Střelnici na hostování.

Komplikací pro jablonecké plány ovšem může být další dlouhodobé zranění Davida Hovorky. Nemluvě o odchodu Ondřeje Kúdely. Ani sešívaní totiž nemají schopných stoperů zrovna armádu.

Pakliže by se Talovjerov opravdu rozhodl pro pomoc Jablonci, herní vytížení by měl ve středu severočeské obrany téměř jisté. V metropoli by to takto hozené neměl ani ve svém druhém půlroce...

Slavia přenechává Liberci mládežnického reprezentanta. Podle Bílka jde o stejný model jako u Višinského...

Zdroj: isport.blesk.cz