Alijagič opustí slávistické struktury bez jediného soutěžního startu za sešívané "S", měl by se stát kolegou Vaclíka

Když střílel ve druholigové Vlašimi gól za gólem, psalo se o něm jako o největším slávistickém talentu za poslední roky. Ten však Denis Alijagič v tuzemském prostředí dosud nerozvinul.

Alijagič opustí slávistické struktury bez jediného soutěžního startu za sešívané "S", měl by se stát kolegou Vaclíka

A nejspíš se tak nestane ani v nejbližší době a devatenáctiletý forvard opustí sešívané "S" bez jediného startu ve Fortuna:lize...

Jak zaznělo na stránkách Deníku Sport, úřadující domácí vicemistr tento týden jednal o jeho přesunu s řeckým gigantem Olympiakosem Pireus, v němž by se měl potkat s Tomášem Vaclíkem.

A protože se obě adresy už měly dohodnout na podmínkách transferu (jeho současná tržní cena se má pohybovat okolo 10 milionů korun), velmi pravděpodobně se tak stane.

Vytáhlý útočník tak opustí slávistické struktury s mírnou pachutí. V nedávné minulosti měl mít konflikt s asistentem Zdeňkem Houšteckým a dobrý přístup prý neměl ani ve Slavii, ani na hostování ve Slovanu Liberec.

V barvách podještědského celku ostatně na jaře nastoupil pod vedením Luboše Kozla pouze pětkrát (naposledy v dubnu) a 213 minut nepřetavil v žádný přesný zásah.

Na jinu Evropy se tak bude muset pokusit o restart. Konkurence u sedmačtyřicetinásobného šampiona Super League 1 však bude o poznání větší, než tomu bylo na stadionu U Nisy.

29. června má mimochodem Olympiakos naplánovanou přípravu právě se Slavií. Pokud už u toho bude i střední útočník s bosenskými kořeny, jeho motivace bude neskutečná...

Se Slavií v Rakousku zdokonaluje fyzičku i jedno nečekané jméno, které se chce učit od nejlepších a poprat o místo

Zdroj: isport.blesk.cz