Hanckova omluvenka kvůli porodu? Je to pro mě komplikace a taky trochu zklamání, tvrdí kouč Slovenska

Je to jen pár dní, co se Dávidu Hanckovi a jeho manželce Kristýně narodil syn Adam. Protože chtěl být defenzivní univerzál Sparty u porodu, musel se omluvit z úvodu reprezentačního srazu Slovenska.

Hanckova omluvenka kvůli porodu? Je to pro mě komplikace a taky trochu zklamání, tvrdí kouč Slovenska

Hlavního kouče našich východních sousedů Štefana Tarkoviče, který svůj tým připravuje na nadcházející střety s Běloruskem, Ázerbajdžánem a Kazachstánem, to ovšem až tak nepotěšilo...

"Hancko se omluvil z osobních důvodů a nepřijde. Je to pro mě komplikace, protože jsme s ním počítali do základu," uvedl serverem sport7.sk citovaný trenér, který před usednutím na ostře sledovanou lavičku své země vedl Košice, Prešov i Žilinu.

"Je to také trochu zklamání, ale je to jeho rozhodnutí. Nechci o něm velmi polemizovat. Já potřebuji, aby hráči byli motivovaní a připravení podat nejlepší výkon. Jeho rozhodnutí akceptuji," přidal na portálu sport7.sk devětačtyřicetiletý Tarkovič.

Slovensko se v roce 2022 zatím představilo dvakrát a v obou případech u toho byl bývalý hráč Fiorentiny či Žiliny, jenž zamával nejvyšší slovenské soutěži již před čtyřmi lety. V roce 2021 pak absentoval pouze na jednom srazu.

K tomuto datu odehrál kolega Bera, Dudy, Haraslína, Kucky, Lobotky a spol. za reprezentační výběr 21 zápasů s bilancí jedné trefy. Dostane příležitost rozšířit svou bilanci už v září?

Rosický: České prostředí je konzervativní ke všemu novému. Priske přinese to, co je v Evropě běžné

Zdroj: sport7.sk