Westův odchod z Opavy? Představenstvo slezského klubu by rádo veškeré podobné spekulace utnulo...

Trenér Roman West, jenž v minulosti prošel také Vítkovicemi nebo Hlučínem, bude sedět na opavské lavičce také v nadcházejícím soutěžním ročníku 2022/2023.

Westův odchod z Opavy? Představenstvo slezského klubu by rádo veškeré podobné spekulace utnulo...

Potvrdil to sám první muž Opavy a to na základě několika spekulací, že by se mohl jejich odborník posunout o dům dál. Mediálně byla zmíněna i česrstvě druholigová Karviná...

"V posledních dnech se vyrojily různé spekulace ohledně odchodu trenéra Westa z Opavy. Představenstvo klubu by tímto rádo veškeré tyto spekulace utnulo. Trenér West bude i v nadcházející sezóně pokračovat u A-týmu SFC," ozřejmil na stránkách sfc.cz předseda představenstva slezské značky Zdeněk Viktorin.

"Jsme přesvědčení, že pokračování spolupráce s Roman Westem je pro klub v tuto chvíli nejlepší možné řešení. Vidíme, že tým pod vedením trenéra udělal výkonnostní posun. I proto jsme s trenérem již zahájili jednání a prodloužení stávajícího kontraktu," uklidnil opavské příznivce představitel klubu, který před pár dny neuspěl v baráži o nejvyšší soutěž a celek Bohemians 1905 byl nad jeho síly.

Čtyřicetiletý odborník šéfuje áčku Opavy, v jejímž dresu se v ročníku rozzářil například jednadvacetiletý záložník Denis Darmovzal, od loňského léta. Na úprk hned po roce tak nedojde.

Dva barážové góly Vlašimi a pak teplický konec. Mareš už dál na Stínadlech působit nebude...

Zdroj: sfc.cz