Patrák i Markovič by měli v Pardubicích zůstat, Hranáč, Pojezný, Červ, Matějka a Rezek ale mizí...

V Pardubicích prostřednictvím sportovního ředitele Víta Zavřela avizují, že změny nastanou jak v kádru, tak v realizačním týmu. Nějaké cíle už jsou vytipovány a nyní se řeší posily do všech řad a jedná se o více hráčích.

Patrák i Markovič by měli v Pardubicích zůstat, Hranáč, Pojezný, Červ, Matějka a Rezek ale mizí...

Minimálně rok zůstávají na východě Čech i dva nejstarší články kabiny Jan Jeřábek a Pavel Černý. A co hráči, kteří byli v týmu pouze zapůjčeni odjinud?

"Robin Hranáč zahájí přípravu v Plzni, Karel Pojezný v Ostravě. Lukáše Červa pravděpodobně Slavia využije v rámci jiného transferu, na kterém pracuje. U Lukáše Matějky a Kuby Rezka hostování z Plzně, respektive ze Slovácka neprodlužujeme," avizoval na portálu iSport.cz funkcionář Pardubic.

Kmenový sparťan Vojtěch Patrák ovšem setrvá. "Pokud jde o Vojtu Patráka, jsem domluven s jeho agentem panem Müllerem i Tomášem Rosickým, že začne přípravu u nás. Jen si to ještě musíme potvrdit, až bude jmenován nový trenér Sparty," přidal ve Sportu Zavřel.

Podobně to má i gólman Jakub Markovič, který byl mimořádně důležitým členem mužstva. "Kuba zůstává. Loni jsme podepsali dvouleté hostování, Slavia si podle informací, které mám, ho nebude nyní chtít stáhnout," zaznělo z úst představitele červenobílých barev.

Aktuálně je zájem také o zkušeného zadáka Tomáše Čelůstku, jenž už měl odmítnout přesun do Zbrojovky a hlavně brazilského středopolaře Cadua, jenž finišoval Fortuna:ligy jako druhý nejlepší nahrávač celé soutěže.

"S Tomášem řeším prodloužení smlouvy a trošku pošlapování je kolem Cadučka, nějaké náznaky. Tak uvidíme, co bude ve hře. Dnes jeho odchod vidím na padesát procent a zítra to už bude třeba sto. Poptávka je na něj ze dvou klubů," přiznal na serveru isport.blesk.cz ředitel jedenáctého celku tabulky, jemuž nadstavbová část vyloženě sedla.

Samek se prý dočasně rozloučí s Edenem, Vršovicím pak mají definitivně zamávat také Kolář, Olayinka a Kúdela

Zdroj: isport.blesk.cz