Pardubice asi přijdou o druhého nejlepšího asistenta soutěže. Brazilec Cadu už prý za ně hrát nebude...

Pardubický záložník Carlos Eduardo Lopes Cruz Cadu, jenž v české lize debutoval necelé dva roky zpět, naskočil v sezoně 2021/2022 do jednatřiceti duelů a zaznamenal čtyři branky a 10 gólových asistencí, díky čemuž byl druhým nejlepším nahrávačem celé soutěže.

Pardubice asi přijdou o druhého nejlepšího asistenta soutěže. Brazilec Cadu už prý za ně hrát nebude...

I díky povedenému ročníku by však Brazilec s minulostí v celku Fluminense De Feira na východě Čech pokračovat nemusel, což naznačil sám kouč Jiří Krejčí...

"Nevím o tom zatím nic, mám jen takové náznaky. Můj názor ale je, že Cadu už za nás hrát nebude. Na papíře však ještě není hotového nic, ani směrem z klubu ani do klubu," uvedl na serveru idnes.cz stratég.

Čtyřiadvacetiletý středopolař, jehož tržní cena je podle transfermarkt.com 400 tisíc eur, má přitom s Pardubicemi kontrakt do 30. června 2023. Jestli odejde, zadarmo to nebude.

Sportovní úsek Pardubic už se mimochodem poohlíží i po nových tváří. Zmíněný Krejčí nechyběl společně se sportovním manažerem Martinem Shejbalem na barážovém klání Teplic s Vlašimí.

"Jeli jsme se podívat na některé hráče, kteří by mohli být pro nás zajímaví," přiznal na idnes.cz kolega Jaroslava Novotného, jehož soubor už má za sebou druhý rok azylu ve vršovickém Ďolíčku.

Zatím klukům stačím a ještě je možná budu prohánět, avizuje Jindřišek před schůzkou s majitelem Bohemians

Zdroj: idnes.cz