Za posledních 14 dní se toho v klubu i v kabině hodně změnilo, přiznává Hancko. Trofej chce pro Dočkala, Hložka a Panáka

Strahovské tiskové konference před středečním vyvrcholením MOL Cupu v Uherském Hradišti se za Spartu účastnili nejen kouč Michal Horňák, ale také stoper Dávid Hancko. Ten je nyní spojován i s návratem do Serie A (zájem má mít Turín), nicméně v hlavě má zatím jen střet se Slováckem. A o čem všem slovenský zadák s minulostí ve Fiorentině a Žilině hovořil?

Za posledních 14 dní se toho v klubu i v kabině hodně změnilo, přiznává Hancko. Trofej chce pro Dočkala, Hložka a Panáka

O jeho případném odchodu z Letné...

"Muselo by se sejít hodně věcí, aby mi to dávalo smysl, fotbalově i pro rodinu. Teď to vůbec neřeším. Pro mě je důležité zvládnout středeční zápas."

O nedávno zvládnutém derby se Slavií...

"Měli jsme jasný plán, co chceme hrát. Dařilo se nám to. Jsem rád, že jsme derby zvládli. Může nám to dodat velkou motivaci a pohodu do finále."

O finálovém odložení...

"Jsme profesionální fotbalisté a museli jsme počítat i s tím, že se zápas může odložit. Jsem rád, že poslední zápas v sezoně bude právě finále."

O nynější atmosféře v kabině Sparty...

"Myslím, že za posledních 14 dní se toho v klubu i v kabině hodně změnilo. Čeká nás sice ten samý zápas, ale situace je úplně jiná. Derby nám ukázalo, jak se chceme prezentovat a jak můžeme být úspěšní."

O obrovské motivaci získat trofej...

"Ve středu ve finále musíme podat maximální možný výkon. Musíme ukázat bojovnost, zodpovědnost a kreativitu. Máme velkou motivaci. Hložek může odejít, Dočkal končí kariéru a chceme vyhrát i pro Filipa Panáka, aby měl pohár v sezoně, ve které odehrál dost zápasů."

Z koho by se měli stát noví zaměstnanci Sparty? Bronzový tým ligy hrábne do Hradce, Brna, Olomouce i Jablonce

Zdroj: sparta.cz