Hložkova muskulatura je neuvěřitelná, rozplýval se Trpišovský. Je podle něj připraven na elitní evropskou soutěž?

Nedělní derby slavných pražských "S" rozhodl Adam Hložek, který finišoval Fortuna:ligu jakožto nejlepší asistent a druhý nejproduktivnější hráč celé soutěže.

Hložkova muskulatura je neuvěřitelná, rozplýval se Trpišovský. Je podle něj připraven na elitní evropskou soutěž?

Momentálně je tématem číslo 1 jeho odchod do zahraničí, respektive do jedné z TOP 5 evropských lig. Jak ho vnímá jeho soupeř z posledních let Jindřich Trpišovský?

Věří, že se v některé z elitních soutěží prosadí? Do toho, jestli by měl odejít, se muž zodpovědný za výkony a výsledky konkurenční Slavie míchat nechtěl, ale jednoznačně ho respektuje...

"Adam je jeden z hráčů, na kterého se hodně zaměřujeme v přípravě, je hodně nebezpečný. Dařilo se nám to vlastně i teď, trefil se ze standardky. Zrovna jsem ho potkal teď na chodbě, jeho muskulatura je neuvěřitelná, má předpoklady uspět v zahraničí. Myslím si, že vzhledem k reprezentaci, jako se to stává nám – Kuchta, Zima a spol. – je vždy dobře, když jdou ven," uvedl v interview pro web slavia.cz šestačtyřicetiletý odborník z Edenu.

"Na druhou stranu, chceme naši soutěž zkvalitnit, a pak hráči odcházejí. Adam dlouhodobě dokazuje, že v poslední třetině hřiště je skvělý hráč, takových u nás moc není. Má odehráno nějaké tři roky a je to jeden z nejlepších hráčů ligy. Připravený je a ukazuje to i na té nejvyšší úrovni," doplnil na slavia.cz exkouč Žižkova i Liberce.

Posledním soutěžním vystoupením klienta agenta Pavla Pasky v rudých barvách bude středeční finále poháru v Uherském Hradišti.

Bílkův titul je za dané situace cennější než ty Vrbovy. Vyhrál i vodník českého zatuchlého rybníčku Šádek

Zdroj: slavia.cz