Jak Teplice zbrojí na baráž? Na Stínadla se půjde bez vstupného, tisíce lidí obdrží zdarma pivo a to není vše...

Tepličtí už ví, že se bez ohledu na výsledek 35. kola musí připravovat na baráž o udržení Fortuna:ligy. Rudolf Řepka pronesl, že celé jaro bylo jako na houpačce...

Jak Teplice zbrojí na baráž? Na Stínadla se půjde bez vstupného, tisíce lidí obdrží zdarma pivo a to není vše...

"Barážovému zápasu jsme se všichni chtěli samozřejmě vyhnout. Cílem bylo zvládnout nadstavbovou část tak, abychom po jejím pátém kole byli zachráněni. To se nám bohužel nepovedlo, takže se musíme všichni připravit na baráž a dokázat v ní, že Teplice do nejvyšší soutěže patří. Teď prostě nepřemýšlet o tom, co bylo a co k této situaci vedlo, ale soustředit se jen a pouze na zmiňované dvojutkání. Času na analýzy, rozbory a hodnocení bude ještě hodně. Nyní je rozhodující, že máme vše stále ve vlastních rukách a téhle šance musíme využít," burcoval severočeskou kabinu tamní ředitel, jehož vyjádření nabídly stránky fkteplice.cz.

Soupeře neřeší, priorita bude výkon sklářů ze Stínadel. "Času na přípravu není mnoho. Uvidíme, jak se budou vyvíjet boje ve druhé lize a s kým se nakonec v baráži utkáme. Nám teď jde opravdu o všechno. Úkolem týmu je, aby na hřišti ukázal, jak se bojuje o ligu pro Teplice," přidal na klubovém webu představitel žlutomodrých barev.

Grigar, Mareček, Sejk a spol. budou potřebovat řádnou podporu fanoušků. Jde v této souvislosti čekat plný stadion? Podle kroků vedení by prázdný dům být nemusel. "Chápu, že jsme jim mnoho té fotbalové radosti v tomto ročníku neudělali a mnoho fanoušků je obrovsky zklamáno, ale teď bych je chtěl požádat, aby neváhali a přišli. Jde opravdu o hodně a každý jeden fanoušek nám na stadionu může pomoci. Může to být i jakési referendum o tom, jestli Tepličané opravdu chtějí v našem městě nejvyšší soutěž. Pořád věřím, že si všichni uvědomujeme, že bychom ztratili něco, co k Teplicím již dlouhá léta patří a na co můžeme být v našem městě hrdí a pyšní! Jsem přesvědčen, že i díky podpoře fanoušků přímo na Stínadlech ligu nakonec udržíme! Asi mohu říct, že na barážový duel bude vstupné zdarma, chystáme také pivo zdarma pro prvních 3000 diváků. Už nyní oslovujeme všechny školy, fotbalové i sportovní kluby nejen v Teplicích, ale v celém Ústeckém kraji, aby na zápas dorazily a přenesly svoji energii na samotné hráče. Ligy v Teplicích se nevzdáme! Asi mohu říct, že na barážový duel bude vstupné zdarma, chystáme také pivo zdarma pro prvních 3000 diváků. Už nyní oslovujeme všechny školy, fotbalové i sportovní kluby nejen v Teplicích, ale v celém Ústeckém kraji, aby na zápas dorazily a přenesly svoji energii na samotné hráče. Ligy v Teplicích se nevzdáme," uzavřel na fkteplice.cz Řepka.

Za mě je to strašný frajer a super chlap, chválí Bílka plzeňský kapitán Hejda. Co na něm vyzdvihl nejvíc?

Zdroj: fkteplice.cz