Za mě je to strašný frajer a super chlap, chválí Bílka plzeňský kapitán Hejda. Co na něm vyzdvihl nejvíc?

Plzeň si v Mladé Boleslavi proti Hradci zajistila ve 34. kole nadstavby šestý ligový primát v posledních jedenácti letech. Jaké první ohlasy přilétly z kabiny Viktorie?

Za mě je to strašný frajer a super chlap, chválí Bílka plzeňský kapitán Hejda. Co na něm vyzdvihl nejvíc?

Čerstvému tuzemskému šampionovi, jenž sesadil z trůnu Slavii, vytvořila domácí atmosféru téměř tisícovka fanoušků.

"Je to obrovský pocit štěstí. Tohle předčilo všechno, protože to bylo hrozně nečekané. Měli jsme napříč sezonou spoustu zraněných hráčů a i když byly některé zápasy upachtěné, tak jsme je vyhrávali. Myslím si, že jsme si titul zasloužili, přestože jsme zažívali i krušné chvíle," rozplýval se šéfdirigent západočeského orchestru Michal Bílek, jehož slova publikovaly stránky fcviktoria.cz.

A co slova kapitána? Lukáš Hejda v první řadě ocenil svého šéfa z Doosan arény. "Dokázal nám vždycky vštípit taktiku na každého soupeře na míru. Za mě je to strašný frajer a super chlap!," přidal exsparťanský stoper na adresu bývalého kouče české reprezentace.

Další titul do osobní sbírky ho neskonale potěšil. "Jsme banda válečníků. Nikdo nám nevěřil, od začátku jsme byli zaškatulkovaní, že budeme rádi jen za poháry, počítalo se jen se Slavií a se Spartou ale teď jsme tady a jdeme slavit," uzavřel výborně naladěný dvaatřicetiletý lídr Plzně, který v této sezoně naskočil do 29 utkání s bilancí pěti branek a tří žlutých karet, což je na post středního obránce velmi slušná bilance.

Pelta si postěžoval u „Doktora“ v jeho Sportu, že to špatně snáší. Neměl ovlivňovat soudkyni a chodit svědčit Berbrovi

Zdroj: fcviktoria.cz