Trenér Sparty musí být odborně zdatný, ale i osobnost, říká exklokan Klusáček a Rosickému doporučuje Haška

Pětapadesátiletý odborník Luděk Klusáček, jenž má za sebou štaci v Bohemians Praha 1905 či Vysočině Jihlava, by Spartě jednoznačněn doporučoval svého přítele Ivana Haška.

Trenér Sparty musí být odborně zdatný, ale i osobnost, říká exklokan Klusáček a Rosickému doporučuje Haška

O tři roky staršího exreprezentačního stratéga, jemuž vypršela smlouva s Libanonem a tu novou zatím nepodepsal, velmi dobře zná, protože s ním pracoval jak u českého národního mužstva, tak na Blízkém východě.

Tomáš Rosický údajně favorizuje svého bývalého spoluhráče z Dortmundu Heiko Herrlicha, nicméně Klusáček by volil domácí cestu...

"Neříkám, že zahraničí je špatná cesta. Ale pořád si myslím, že máme trenéry, kteří by to zvládli. Jednoznačně Ivan Hašek,“ nechal se slyšet na isport.blesk.cz expert.

Velezkušený stratég vedl letenské "S" v letech 1999 - 2001 a za éry Daniela Křetínského už se v Generali Česká pojišťovna aréně neobjevil.

"Pravděpodobně jsou tam osobní spory z minulosti, jinak tomu nerozumím. Považuju ho za jednoho z nejlepších českých trenérů. Trenér Sparty musí být odborně zdatný, ale i osobnost. Ivan Hašek to po všech stránkách splňuje," uzavřel na serveru iSport.cz Klusáček.

Z Bartka se stala ligová legenda. Které známé tváře už má obránce Bohemians 1905 v počtu startů na dostřel?

Zdroj: isport.blesk.cz